Zespół ekspertów

Kancelaria Jakubiec

Będziemy walczyć o Twoje prawa

Kancelaria Jakubiec

Jakubiec-270

Krzysztof Jakubiec

Adwokat
Absolwent UAM w Poznaniu. W czasie studiów współpracował z przedstawicielami wszystkich zawodów prawniczych – praktykował w kancelariach: komorniczej, radcowskiej, adwokackiej i notarialnej.
Jakubiec7-270(1)

Izabela Jakubiec

Adwokat

Absolwentka UAM w Poznaniu. Od roku 2005 współpracowała z najlepszymi kancelariami adwokackimi w Poznaniu – najpierw jako praktykant, a następnie aplikant.

Opinie

Szukasz właściwego i wiarygodnego partnera?

Krzysztof Jakubiec

Adwokat
Absolwent UAM w Poznaniu. W czasie studiów współpracował z przedstawicielami wszystkich zawodów prawniczych – praktykował w kancelariach: komorniczej, radcowskiej, adwokackiej i notarialnej. Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, zakończoną pozytywnym wynikiem z egzaminu adwokackiego w 2014 r. Wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Doświadczony pełnomocnik procesowy z praktyką ok. 5000 spraw sądowych. Specjalista w dziedzinie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, prawa pracy, prawa ochrony środowiska oraz w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Biegle włada językiem angielskim

Izabela Jakubiec

Adwokat
Absolwentka UAM w Poznaniu. Od roku 2005 współpracowała z najlepszymi kancelariami adwokackimi w Poznaniu – najpierw jako praktykant, a następnie aplikant. Od 2013 r. współtworzy Kancelarię, a w 2014 r. uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata. Specjalista z dziedziny prawa administracyjnego, prawa ubezpieczeń społecznych oraz prawa cywilnego. Biegle włada językiem angielskim.